ZARABIAJ Z NAMI! ZOSTAŃ NASZYM AGENTEM!

PPPInformujemy, że właśnie wystartował nasz Płatny Program Poleceń (PPP) w którym można nieźle zarobić! Zasady są proste.
Wystarczy, że zarejestrujesz się u Nas jako uczestnik PPP dzwoniąc pod nasz numer telefonu, a następnie będziesz nam polecał osoby, które szukają pracy lub chcą zmienić tę obecną. Skutecznie im w tym pomożemy. W momencie, gdy osoba polecona zostanie zatrudniona przez naszego Klienta wypłacimy Ci od 100 zł do 300 zł za każde takie polecenie. Możesz polecić maksymalnie 100 osób w miesiącu co znaczy, że możesz zarobić nawet do 30 000 zł w ciągu 30 dni. Te pieniądze są na wyciągnięcie Twojej ręki. Brzmi nieźle? To na co czekasz?
Dzwoń i rejestruj się:
Natalia: +48 793-407-477 | Kasia: +48 696-119-125

Mówimy po: polsku, ukraińsku, rosyjsku i angielsku.

FACEBOOK


Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#4) Application request limit reached
Type: OAuthException
Code: 4
Please refer to our Error Message Reference.

EAWM


Jak działamy?

Nasz schemat działania jest bardzo prosty.
Jeżeli nie masz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą to wystarczy, że zostawisz nam kontakt do siebie.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą telefonicznie i przeprowadzi z Tobą wywiad. Porozmawiacie sobie chwilę.
Zapyta Ciebie jakie zdobyłeś wykształcenie, jakie masz doświadczenie zawodowe, a przede wszystkim co chciałbyś robić, gdzie pracować, a także ile zarabiać?
Niezmiernie ważne jest dla Nas to, aby bardzo dokładnie poznać Twoje potrzeby oraz oczekiwania, abyś był zadowolony z pracy jaką dla Ciebie znajdziemy.
Satysfakcja naszych pracowników to dla Nas priorytet! Dzięki niej wiemy, że spełniliśmy Twoje oczekiwania oraz że polecisz Nas swojej rodzinie czy znajomym.

W momencie, gdy już mamy o Tobie niezbędne informacje to kolejny nasz dział porównuje je z ofertami pracy jakie mamy w naszej bazie lub zaczyna poszukiwać pracy specjalnie dla Ciebie.
Mamy ogromną bazę danych pracodawców, którzy aktualnie poszukują nowych pracowników lub będą ich potrzebowali w bliskiej przyszłości. Codziennie ją aktualizujemy i zdobywamy nowe oferty dla naszych pracowników.
Dopiero w momencie kiedy znajdziemy minimum 3 oferty pracy dla Ciebie to kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przedstawiamy je Tobie. Dajemy Ci możliwość wyboru jednej lub odrzucenia wszystkich bez żadnych konsekwencji. Nie musisz tego robić od razu, masz czas na podjęcie decyzji.
Jeżeli któraś z ofert przypadnie Ci do gustu i zdecydujesz się podjąć tę pracę to rozpoczynamy wszystkie niezbędne działania. Pomożemy Ci we wszystkim co jest niezbędne, abyś mógł rozpocząć pracę, którą sobie wybrałeś.
A wszystko to robimy BEZPŁATNIE! Nie pobieramy od Ciebie absolutnie żadnych opłat.


W kontakcie

Europejska Agencja Współpracy Międzynarodowej
ul. Lubartowska 74A/21
(Budynek Dalimex-u)
20-092 Lublin
Polska

E-mail: biuro@eawm.pl

Telefony:
+48 577-007-980 – PL
+48 696-119-125 – UA

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
Sobota – Niedziela: nieczynne

Napisz do Nas

Masz pytania? Śmiało, napisz do Nas. Zapytaj.
Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

Tu jesteśmy