| PL +48 577-007-980 | UA +48 884-791-008 | RU +48 884-791-009 |
  • Polski
  • Українська
  • Русский
  • Deutsch
  • English

Для Працівника

Шукаєш роботу для себе?

Сконтактуйся з нашим відділом Рекрутації.
Вони знайдуть щось для тебе.

Відділ Рекрутації

Marta

Марта

Менеджер до контакту з ключовими клієнтами
Телефон / Viber: +48 884-791-009
E-mail: marta@eawm.pl

Roksolana

Роксолана

Спеціаліст по підбору персоналу
Телефон / Viber: +48 884-791-008
E-mail: roksolana@eawm.pl

Sofiya

Софія

Спеціаліст по підбору персоналу
Телефон / Viber: +48 574-808-342
E-mail: sofiya@eawm.pl

Anastasiya

Анастасія

Спеціаліст по підбору персоналу
Телефон / Viber: +48 793-407-477
E-mail: anastasiya@eawm.pl

Ihor

Ігор

Спеціаліст по підбору персоналу
Телефон / Viber: +48 733-846-734
E-mail: ihor@eawm.pl

Oleh

Олег

Спеціаліст по підбору персоналу
Телефон / Viber: +48 574-808-344
E-mail: oleh@eawm.pl

Napisz do Nas

Stopka – UA

адреса:
Європейське Агентство
Міжнародної Співпраці
Вул. Любартовська 74A/21
20-092 Люблін – Польща

Telefony – UA

Телефони / Viber:
+48 577-007-980 - PL
+48 884-791-008 - UA
+48 884-791-009 - RU
+48 577-077-652 - DE

Godziny – UA

Графік роботи:
Понеділок – П’ятниця: 8:00 - 16:00
Субота-Неділя: закрито

E-mail: biuro@eawm.pl